INTIME


Slovenská republika - Před doručením balíčku budete předem telefonicky kontaktováni řidičem Geis, se kterým si můžete dohodnout například dobu doručení. Online sledování zásilky můžete sledovat na www.geis-group.sk/m/sledovani-zasilky.aspx po zadání kódu balíku, který vám na vyžádání zašleme. 

 


  

Česká pošta

Česká republika - Před doručením balíčku budete předem telefonicky kontaktováni řidičem České pošty, se kterým si můžete dohodnout například dobu doručení. Online sledování zásilky můžete sledovat na www.postaonline.cz/trackandtrace po zadání kódu balíku, který vám na vyžádání zašleme.   

PPL

 

Česká republika - Před doručením balíčku budete předem telefonicky kontaktováni řidičem IN TIME, se kterým si můžete dohodnout například dobu doručení. Online sledování zásilky můžete sledovat na www.sledovani-zasilek.cz/ppl-sledovani-zasilky/ po zadání kódu balíku, který vám na vyžádání zašleme. 
DPD

 

Česká republika - Před doručením balíčku budete předem telefonicky kontaktováni řidičem DPD, se kterým si můžete dohodnout například dobu doručení. Online sledování zásilky můžete sledovat na www.dpd.com/tracking/ po zadání kódu balíku, který vám na vyžádání zašleme. 

 

Cena všech českých přepravců je 95 Kč + 45 Kč dobírka


Poštovné je pohyblivé v závislosti na Vaší objednávce. Pokud je Váše objednávka v rozmezí 0 až 2499 Kč zaplatíte jen 95 Kč. U objednávek v hodnotě 2500 Kč a více poštovné již nehradíte.

 


Slovenská republika - Objednávka Vám bude doručena řidičem kurýrní služby GLS do 48 hodin od odeslání, vždy Vás bude kontaktovat předem na mobil. V Bratislavě a okolí do 24 hodin od odeslání.

 INTIME

Slovenská republika - Před doručením balíčku budete předem telefonicky kontaktováni řidičem UPS, se kterým si můžete dohodnout například dobu doručení. Online sledování zásilky můžete sledovat na www.ups.com/WebTracking/track?loc=sk_SK po zadání kódu balíku, který vám na vyžádání zašleme. 


Cena všech slovenských přepravců je 4.95 € + 2 € dobírka
 

Poštovné je pohyblivé v závislosti na Vaší objednávce. Pokud je Váše objednávka v rozmezí 0 99,66 Eur zaplatíte 4.95 Eur, od 99,67 Eur poštovné již nehradíte.Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0 Kč
Celkem 0 Kč

K pokladně

Doprava a ceny Zasíláme na Slovensko Facebook