INTIME

Česká republika - Před doručením balíčku budete předem telefonicky kontaktováni řidičem IN TIME, se kterým si můžete dohodnout například dobu doručení. Online sledování zásilky můžete sledovat na www.intime.cz po zadání kódu balíku, který vám na vyžádání zašleme.   

Česká pošta

Česká republika - Před doručením balíčku budete předem telefonicky kontaktováni řidičem České pošty, se kterým si můžete dohodnout například dobu doručení. Online sledování zásilky můžete sledovat na www.postaonline.cz/trackandtrace po zadání kódu balíku, který vám na vyžádání zašleme.   

PPL

 

Česká republika - Před doručením balíčku budete předem telefonicky kontaktováni řidičem IN TIME, se kterým si můžete dohodnout například dobu doručení. Online sledování zásilky můžete sledovat na www.sledovani-zasilek.cz/ppl-sledovani-zasilky/ po zadání kódu balíku, který vám na vyžádání zašleme. 
DPD

 

Česká republika - Před doručením balíčku budete předem telefonicky kontaktováni řidičem DPD, se kterým si můžete dohodnout například dobu doručení. Online sledování zásilky můžete sledovat na www.dpd.com/tracking/ po zadání kódu balíku, který vám na vyžádání zašleme. 


 

Geis

Česká republika - Před doručením balíčku budete předem telefonicky kontaktováni řidičem Geis, se kterým si můžete dohodnout například dobu doručení. Online sledování zásilky můžete sledovat na www.geis-group.cz/cz/Balikove-prepravy po zadání kódu balíku, který vám na vyžádání zašleme.  

Cena všech českých přepravců je 95 Kč + 45 Kč dobírka


Poštovné je pohyblivé v závislosti na Vaší objednávce. Pokud je Váše objednávka v rozmezí 0 až 2499 Kč zaplatíte jen 95 Kč. U objednávek v hodnotě 2500 Kč a více poštovné již nehradíte.

 


Slovenská republika - Objednávka Vám bude doručena řidičem kurýrní služby GLS do 48 hodin od odeslání, vždy Vás bude kontaktovat předem na mobil. V Bratislavě a okolí do 24 hodin od odeslání.

 


INTIME


Slovenská republika - Před doručením balíčku budete předem telefonicky kontaktováni řidičem Geis, se kterým si můžete dohodnout například dobu doručení. Online sledování zásilky můžete sledovat na www.geis-group.sk/m/sledovani-zasilky.aspx po zadání kódu balíku, který vám na vyžádání zašleme. 

 INTIME

Slovenská republika - Před doručením balíčku budete předem telefonicky kontaktováni řidičem UPS, se kterým si můžete dohodnout například dobu doručení. Online sledování zásilky můžete sledovat na www.ups.com/WebTracking/track?loc=sk_SK po zadání kódu balíku, který vám na vyžádání zašleme. 


Cena všech slovenských přepravců je 4.95 € + 2 € dobírka
 

Poštovné je pohyblivé v závislosti na Vaší objednávce. Pokud je Váše objednávka v rozmezí 0 99,66 Eur zaplatíte 4.95 Eur, od 99,67 Eur poštovné již nehradíte.Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0 Kč
Celkem 0 Kč

K pokladně

Doprava a ceny Zasíláme na Slovensko Facebook